AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu’nun babası Hakk’a yürüdü

Cenaze Namazı Köln-Nippes adresinde yarın Fatih Camii’nde!..

İSKENDER GÜNGÖR/KÖLN-AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu’nun muhterem babası Zühtü Yeneroğlu Hakk’ın rahmetine kavuştu. 

AK Parti‘nin Afyonkarahisar istişare kampında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu Mustafa Yeneroğlu’na başsağlığı dileyerek merhuma Allah’tan rahmet ve tüm sevenlerine, akraba ve yakınlaruna sabırlar diledi.

Bugün günboyu taziyeleri kabul eden Yeneroğlu, bu zor gününde telefonla e-maillerle ve bizzat gelerek başsağlığı temennisinde bulunan tün dost ve sevenlerine teşekkür ederek euturkhaber aracılığıyla şu mesajı yayınladı.

”İnna lillahi ve inna ilayhi raciun
“Allah’tan geldik, yine O’na döneceğiz.”
Değerli Dostlar,
Muhterem babam bu sabah Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenaze namazı 10 Ocak Pazar günü (yarın) öğle namazına müteakip Neusser Str. 356, 50733 Köln-Nippes adresinde bulunan Fatih Camii’nde kılınacaktır. Salı günü öğle namazına müteakip Bayburt merkeze bağlı Nişantaşı köyünde defnedilecektir.
Bu zorlu süreçte bizleri yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan, taziyelerini bildiren tüm dostlarıma teşekkür ederim.

Avrupa Türkleri Haber Portalı ‘www.euturkhaber.com’ ailesi olarak biz de merhum Zühtü amcamıza Allah’tan rahmet diler, Muhterem vekilimiz Mustafa Yeneroğlu beyefendiye başsağlığı, şahsında sevenlerine, eş, dost ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederiz.

Mekanı Cennet olsun!..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>