Almanya Devlet Bakanı Böhmer, TBMM’yi ziyaret etti

Almanya Devlet Bakanı Prof. Dr. Maria Böhmer, TBMM’yi ziyaret etti. Böhmer, beraberindeki heyetle, TBMM’de İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ile bir araya geldi.

Almanya Devlet Bakanı Böhmer, TBMM'yi ziyaret ettiAlmanya Devlet Bakanı Prof. Dr. Maria Böhmer, TBMM’yi ziyaret etti. Böhmer, Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann ve beraberindeki heyetle, TBMM’de İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ile bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen toplantının ardından Böhmer ve beraberindekiler, 15 Temmuz darbe girişiminde bombalanan alanı gezdi.

TBMM (AA)-Almanya Devlet Bakanı Prof. Dr. Maria Böhmer, TBMM’yi ziyaret etti. Böhmer, Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann ve beraberindeki heyetle, TBMM’de İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ile bir araya geldi.

Basına kapalı gerçekleşen toplantının ardından Böhmer ve beraberindekiler, 15 Temmuz darbe girişiminde bombalanan alanı gezdi.

Başbakan Yardımcısı Türkeş, Böhmer’le görüştü

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Almanya Federal Cumhuriyeti Devlet Bakanı Maria Böhmer ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Çankaya Köşkü’nde gerçekleşen kabul, gazetecilerin görüntü almasının ardından basına kapalı gerçekleşti. Görüşmede, Almanya’daki Türk asıllı vatandaşların entegrasyonu ve Türkiye’nin Avrupa Birliği (AB) süreci konularının ele alındığı öğrenildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>