Altun: 15 Temmuz davalarını itibarsızlaştırma çabaları beyhude

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Altun, “FETÖ mensuplarının içeride ve dışarıda 15 Temmuz davalarını itibarsızlaştırma çabaları beyhude.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: 15 Temmuz davalarını itibarsızlaştırma çabaları beyhudeANKARA

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının içeride ve dışarıda 15 Temmuz davalarını itibarsızlaştırma çabalarının beyhude olduğunun altını çizerek, hesap sorulmayan tek bir FETÖ’cü kalmayana kadar bu sinsi örgütle mücadelenin kararlılıkla süreceğini bildirdi.

Yerleştirilmiş video

Fahrettin Altun
✔@fahrettinaltun 

FETÖ mensuplarının içeride ve dışarıda 15 Temmuz davalarını itibarsızlaştırma çabaları beyhude.
Hesap sorulmayan tek bir FETÖ’cü kalmayana kadar bu sinsi örgütle mücadele kararlılıkla sürecek.

Altun, Twitter’daki hesabından, Anadolu Ajansının (AA) FETÖ’nün “inkar stratejisi”ne dair hazırladığı multimedyayı da ekleyerek yaptığı paylaşımda, “FETÖ mensuplarının içeride ve dışarıda 15 Temmuz davalarını itibarsızlaştırma çabaları beyhude.” ifadelerini kullandı.

Yerleştirilmiş video

Fahrettin Altun✔@fahrettinaltun

15 Temmuz darbe girişiminde suçüstü yakalanan FETÖ’cülerin mahkemelerde organize biçimde uyguladıkları inkar ve yalan stratejisi de onların ihanet ve cinayetlerini gizlemelerine yetmeyecek.

Fahrettin Altun, hesap sorulmayan tek bir FETÖ’cü kalmayana kadar bu sinsi örgütle mücadelenin kararlılıkla süreceğini vurguladı.

Altun, “15 Temmuz darbe girişiminde suçüstü yakalanan FETÖ’cülerin mahkemelerde organize biçimde uyguladıkları inkar ve yalan stratejisi de onların ihanet ve cinayetlerini gizlemelerine yetmeyecek.” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Aynur Ekiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>