BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

Anadolu Ajansı, seçim sonuçlarını dünyaya duyuracak

Seçim ve referandum sonuçlarını en hızlı ve doğru şekilde aktaran Anadolu Ajansı (AA), 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını 13 dilde yapacağı özel yayınla dünyanın dört bir yanındaki abonelerine ulaştıracak.
AA’nın başarısı YSK’nin kesin sonuçlarıyla tescillendi
AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, daha önceki seçimlerde AA’nın maruz kaldığı haksız ithamlara, teknik saldırılara ve algı operasyonlarına rağmen AA seçim sonuçlarının YSK sonuçlarıyla yüzde 100 örtüştüğünü, 31 Mart seçimlerine de kurum olarak aynı hassasiyetle hazırlandıklarını söyledi.

Kazancı,’Tüm kadromuzla, doğruyu en hızlı şekilde aktarmak için hazırlıklarımızı tamamladık. Ulusal ve yerel medyamızla birlikte dünyadaki 2 bin 250 medya kuruluşuna özel yayınla hizmet sunacağız. 31 Mart seçimlerinde bir kez daha Türkiye’nin sesini dünyaya duyuracak ekibimize ve bizimle çalışacak medya kuruluşlarına başarılar diliyorum.’ dedi.

Anadolu Ajansı, Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını harita ve grafiklerle ‘secim.aa.com.tr’ internet adresinden duyuracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>