Ankara Batıkent Çakırlar’da ‘Ahmet Bey’ Nargile Cafe açıldı

NUMAN SAĞLAM/ANKARA-Uzun süren restorasyon çalışmaşlarının ardından Ankara Çakır’larda ilk ve tek ‘Ahmet Bey’ Nargile Cafe & Bistro açılışını yaptı.

Yeni açılışı yapılan ‘Ahmet Bey’ Nargile Cafe & Bistro, tüm Ankaralı dostlarımızın gönül rahatlığı ile gelip kaliteli ve nezih bir ortamda aileleriyle yemeklerini yiyebileceği bir mekan. Ayrıca, bir ‘Nargile Hikayesi’ yaşamak isteyenler için de oldukça ferah ve muhteşem bir ortam. (VİDEOYU TIKLAYIN) YouTube Preview Image . Mekanda, Cafe Bistro, Burmalı Kadayıf, Dondurma, Baklava, Künefe vb. gibi  çeşitli tercihler de sunuluyor.

Türkiye’den ve Avrupa’dan Ankara’ya yolu düşenlerin de aile ortamında sohbet edebilecekleri nefis ve nezih bir mekanda ‘Ahmet Bey’in kahvesini yudumlayıp Nargile keyfini yaşamalarını tavsiye ediyoruz. ‘Ahmet Bey’ Nargile Cafe & Bistro‘nun açılışına katılan müşteriler, mekana ve müşteri hizmetlerine 10 üzerinden 10 puan verdiler.

Avrupa EuTürkHaber olarak bugün açılışı yapılan ‘Ahmet Bey’ Nargile Cafe & Bistro sahiplerine bol ve bereketli kazançlar diliyoruz.

Mekanın adresi: Yeni Batı Mah. 2419. Sok No:1A/A ANKARA, Highlights info row image+90 532 164 1091

(Ankara Çakır’larda , 75 yıl Hipodrom yolu üzeri Mado’nun bitişiği)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>