AOK Hessen bakım hizmetilerinin hikayelerine ödül veriyor

İlgili alakalı ve işini güzel yapan bakım uzmanları aranıyor!

AOK Hessen Etnik Pazarlama Koordinatörü Necati Suözer, ”AOK Hessen’in basın bildirisiyle açıkladığı bakım hizmeti sunan uzmanların hikayelerine ödül verecek. Bakım ile ilgisi olan herkesi ilgilendiren ve bir çok kişi ve kurum çalışanları basın bildirisinde belirtilen imkanlardan yararlanmak için  bizimle irtibata geçeceklerini ümit ediyorum” dedi.

AOK Hessen bakım hizmeti sunan uzmanların yaşadıkları hikayeleri arıyor!

Hessen eyaletinin empati kuran bakım uzmanları kimlerdir?

AOK Hessen tekrar hem ayakta hem de yataklı bakım hizmeti sunan kuruluşlardaki güvenilir, işini şefkatle yapan insanları arıyor.

Bu kişileri seçimindeki en büyük faktör, bu kişilerin bireysel yaşadıkları veya tanıklık etmiş oldukları hikayelere göre bir seçimin yapılacak olmasıdır.

Bu etkinliğe bakıma muhtaç olanlar, onların yakınları ve aynı zamanda bu alanda çalışan kişiler bakım personeli katılabilirler.

Verilecek olan dört ödülün toplam değeri 8.000 Avro´dur. Büyük ödülleri hak edecek kişilerin içinde olmayacağı çekilişte ise, bakım konulu hikayesini gönderen herkes, gazete aboneliği ve organik ürün satan dükkanlardan alışveriş için 100 Avro´luk alışveriş çeki kazanabilme imkanına sahip olabileceklerdir.

Prosedür basit: İster E-posta veya post yoluyla başınızdan geçen bir bakım hizmeti durumunu açıklayan anınızı, eğer mümkünse bu yıldan, yazılı olarak bize göndermeniz yeterli olacaktır. 1 Kasım 2019 tarihine kadar katılım mümkündür.

Katılım imkanları:

E-posta yolu ile:empathie@he.aok.de.

Posta yolu ile: AOK Hessen, Pressestelle, Basler Straße 2, 61352 Bad Homburg

Daha fazla bilgi için: empathie.hessen.aok.de

Yazı dili: Almanca

 

Comments are closed.