Arlberg Bölgesinden bir vefa örneği; Veda Resepsiyonu

On yıl boyunca IGMG Arlberg Bölge Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Kemal Küçük  onuruna Arlberg Bölge Başkanlığı Bregen- Messmer Otel’de bir resepsiyon verildi.

IGMG Genel Başkanı Kemal Ergün

Blg. eski Bşk.Kemal Küçük

”Veda Resepsiyonu”adı altında icra edilen programa Bölge Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri başkta olmak üzere, IGMG Genel Başkanı Kemal ERGÜN, İsviçre İslam Toplumu Başkan vekili Cumali AKCA, IGMG Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı Mehmet ATEŞ, ATİB Vorarlberg Koordinatörlüğü adına Cengiz ATEŞ ve Yaşar AYDEMİR, İslam Kültür Merkezleri Birliği Vorarlberg Bölge Temsilcileri Kenan GAYE ve Ali DURANOĞLU, Avusturya İslam Cemaati (IGGiÖ) Tirol Başkanı Burhan TÜRKMEN, NBZ Başkanı Adanan DİNÇER, Arlberg Bölgesi Yan Kuruluş Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Başkanları, İmam Hatipler, Şube Gençlik Başkanları, Şube Kadınlar Teşkilatı Başkanları, Şube Kadınlar Gençlik Teşkilatı Başkanları, eski idareciler ve

Arlberg Bölge Başkanı Abdi Taşdöğen

çok sayıda davetli katıldı.

Ali Duranoğlu hocaefendinin Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programın ev sahibi olarak Arlberg Bölge Başkanı Abdi Taşdöğen’in  açılış konuşmasını gerçekleştirdi ve Kemal Küçük‘e üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Misafirleride tek tek selamlayan Taşdöğen, davete katılma nezaketini gösteren herkese teşekkür etti.

Kemal Küçük de onuruna verilen resepsiyonda kısa bir konuşma gerçekleştirdi ve başta AİF’in idarecileri olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti. Resepsiyona katılan IGMG Genel Başkanı Kemal Ergün katılımcılara seslendi ve Kemal Küçük’e gayretli ve fedakar çalışmalarından dolayı tebrik etti,  yeni başkana da başarılar diledi. Veda resepsiyonu ikram ve dua ile sona erdi.

Arlberg/euturkhaber.com

 

Comments are closed.