BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

Asya Feinkost yeni yerine taşındı

Köln Hal’inde yaklaşık 25 yıldır gıda toptancılığı yapan Asya Feinkost toplam kullanım alanının iki katına çıkaran yeni satış deposuna taşındı. TC. Köln Başkonsolosu H. Emre Engin’in de katılımıyla görkemli bir açılışla işletmesini hizmete sundu.

Açılışta Türkiyeden Dış Ticaret yetkilileri, Köln Esnaf ve sanatkarlar ve Ticaret odası yetkilileri de açılışta hazır bulundular. Asya Feikostun direk çalıştığı markaların yönetim kurul idarecileri, ( Gazi, Öz Kayseri Yufka, Damla, Egetürk, Duru, Çaykur, gibi marka temsilcilerinden yaklaşık 100 kişilik bir iş adamı gurubu açılışta hazır bulundular.

Açılış kurdelasının kesimiyle yapılan duanın ardından Asya Feinkost sahibi Turgay İlhan gazetemize şunları aktardı. ”Bildiğiniz gibi uzun yıllardır Köln halinin içerisindeyiz. Buraya yaklaşık 6 aydır emek vererek hazırladık. 1500 m2 satış alanımız 1000 m2′lik depomuz mevcut ‘’ dedi.

Emre Engin, ”Böyle bir müesseseyi Köln’deki ticari hayatımıza kazandırdığı için Turgay beyi tebrik ediyorum. Burayı genişleterek ticari başarısını dahada arttıracaktır. Kendisi zaten bu işin içinden gelen biridir. Yeni yerinde başarılar diliyorum, hayırlı olsun ‘’dileklerinde bulundu.

Turgay İlhan Köln’de muhafazakar kimliğiyle tanınan STK’lara eğitim kurumu, özellikle cami ve cemiyetlere yardım eden kişiliğiyle Kayseri kökenli bir iş adamımız.

İSKENDER GÜNGÖR-KÖLN

Comments are closed.