BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

Avrupa Türkleri Haber Portalı ‘euturkhaber.de’ yeni görünümüyle sizlerle!..

Merhaba değerli euturkhaber takipçileri!  8 Yıldır (euturkhaber.com) olan haber portalımız bundan böyle ”euturkhaber.de” olarak devam ediyor.

Neden ‘euturkhaber.de‘ olduk?

Haber portalı olarak uzun zamandır korsan tehditler altındaydık. İrademiz dışı uygunsuz reklamlarla maddi ve manevi olarak tacizlere maruz kaldık. Korsan saldırılar sonucu virüsten arındırma şansımız olmadığı için (eski arşivimizi silmek zorunda kalıyoruz.) En sonunda euturkhaber.com olarak bugüne kadar yayımladığımız portalımız artık  ” euturkhaber.de ” olarak hizmetinizde. Bu vesileyle okurlarımıza yepyeni görünümüyle bir haber sayfası sunmayı arzu ettik. Bu haber portalımızın yeni yüzüyle mütevazi ve sade bir görünümle sizlerleyiz. Beğeneceğiniz ümidiyle vatanımızdan, İslam alemi ve tüm dünyadan hayırlı haberler dileriz.

Euturkhaber’in kuruluş tarihi: 2012

İnternet haberciliğinin yükselişte olduğu günlerde 2012 yılının Ekim ayında mütevazi bir haber portalı olarak ”Avrupa Türkleri Haber Portalı / Euturkhaber ismiyle bu platformda yerini aldı. Çok sayıda internet habercisinin bulunduğu bu alanda bizlerin de internet ortamında bulunmamız gerektiğine yaptığımız istişareler sonucu karar vererek bu sahada yerimizi aldık. Hazırladığımız ilk haberimiz Frankfurt Havalimanında ‘Hacılar Güllerle Karşılandı’ haberiydi. Yedi yılı aşkın bir süre içerisinde yaklaşık beş yıl başta Almanya olmak üzere çeşitli Avrupa şehirlerinden muhabir kardeşlerimizin de desteklediği güncel haberlerle siz takipçilerimize ulaştık ve kısa sürede sizlerin teveccühüne mazhar olduk. Hiç reklam yapmadan, samimimiyetle ve kardeşlerimizin de destekleriyle sıfırdan bugün itibarıyle; İnternet Gazetemiz (Euturkhaber) yıllık 10 Milyona yakın ziyaret edilmiştir. Ayrıca, 3 yıl önce (AA) Anadolu Ajansı’na  abone olmamızla birlikte takipci oranı da büyük bir ivme kazanmış oldu. Tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.

12.02.20120 tarihi itibarıyle:

Bugünkü Ziyaret: 46.447

Dünkü Ziyaret: 48.922

Haftalık Ziyaret: 286.230

Aylık Ziyaret: 1.078.649

Yılık Ziyaret: 9.924.926

Toplam Ziyaret: 33.816.833

Değerli okurlarımız, Düşündük ki artık sayfa görünümünün değişme zamanı çoktan geldi de geçmişti bile. Haberlerin daha fazla kitylede okunurluğunu artırmak, Türkiye ve Dünya gündemini en hızlı şekilde siz takipçilerimize ulaştırmak için imkanlar dahilinde gayret etmeye çalışıyoruz. Teveccühünüze mazhar olacağı düşüncesiyle. Allah’a emanetsiniz. Euturkhaber.de Team

Comments are closed.