width=750

Basketbol’da FC Bayern galip

MEHMET KARACA/MÜNIH-FCB basketbol takımı Galatasaray İstanbul’a karşı altıncı EuroCup galibiyetini kazandı ve Top16 için büyük avantaj sağladı.

FCB basketbol takımı, Galatasaray İstanbul’a karşı altıncı EuroCup galibiyetini kazandı ve Top16 büyük atilim yaptı. Münih 86: 78′de (35: 40) kazandı.

Ancak bu sefer FCB basketbolcuları maç boyunca çok daha zorlandılar (86:69). Teknik Direktör Sasa Djordjevic, “İlk etapa kıyasla Galatasaray bugün tamamen farklı bir takım olarak göründü ve bizim için önemli bir galibiyetdi” dedi.

Galatasaray başlangıçta temposunu belirledi ve hızlı bir şekilde yerleşmeyi başardı. Bayern ayak uydurmakta zorlandı. Djordjeviç: “Başta oyunun yaklaşımı doğru değil, Galatasaray’ın oyuna girmesini bekledik.” İkinci yarıda Reds sonunda bir vites değiştirmeyi başardı.

Heyecanlı bir final sprintinde, en skorer oyuncu olan Reggie Redding (19 puan) ve altıncı maçı üst üste galibiyet serisini kutluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>