Berlin Hacı adayları kutsal yolculuğa hazır..!

Berlin Milli Görüş Bölge hac seminerlerinin üçüncüsü Berlin Bölge salonunda gerçekleştirildi. Hac seminerlerinde adayların daha bilinçli daha şuurlu ve daha kusursuz hac yaptırmanın heyecanı içinde seri toplantılarını gerçekleştirdi.

IGMG Berlin Bölge Teşkilatının kutsal topraklara gidecek olan hacı adayları, Berlin Kafile Başkanı Orhan Sarı hoca ve grup başkanları da eğitim seminerinde bir araya geldiler. Hacı adayları yapılan toplantıda grub başkanı, oda arkadaşları ile tanışma fırsatı buldular.

Berlin Bölge Hac kafile başkanı Orhan Sarı, Hac malzemelerinden tehnik uçuş bilgilerine sağlık ve aşı bilgilendirmelerinden hac yolunda görgü kurallarına, kutsal topraklardaki yapılacak olan hac ibadeti konularına değindi.

Berlin Bölge hacıları 07.09.2015 İstanbul üzerinden direk Medine’ye uçacaklar. 06.10.2015 tarihinde Berlin’e geri dönecekler.

MENDERES SINGIN-BERLIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>