BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

Berlin MÜSİAD, Sivil Toplum Örgütleri ile bir araya geldi

 

Berlin’in önde gelen kanaat önderleri ve basın mensupları MÜSİAD Berlin’in  yemekli tanışma programında bir araya geldi.  Tanışma ve kaynaşma amaçlı programa çeşitli dernek temsilcileri ve Türk basının temsilcileri büyük ilgi gösterdi.

Veli KarakayaSiyasi, sosyal, ekonomik yelpazede faaliyet gösteren dernek temsilcileri, basın mensupları ve diğer kanaat önderleri akşam yemeği eşliğinde sohbet etme imkanını buldular.  Toplumun ortak paydaları noktasında görüş alışverişinde bulunulurken, bir araya gelebilme iradelerini ortaya koyan kanaat önderleri, buluşmadan duydukları memnuniyetidile getirdi.

Programa MÜSİAD Berlin Başkanı Veli Karakaya ve Yönetim Kurulu ev sahipliği yaparken,  IGMG Berlin Bölge Başkanı Siyami Öztürk, Almanya Ticaret ve Yatırım Birliği Başkanı Emre Kiraz, VIKZ Kuzey Almanya Başkanı Nazım Adanur, Türk Federasyonu Başkanı Hüseyin Güneş, Berlin Alperen Ocakları II. Başkanı Ünsal Tokuç, Türk Eğitim Derneği Başkanı Rüştü Kam, Metropol Fm Müdürü Tamer Ergün Yıkıcı, Ziraat Bankası Berlin Müdürü Ayşen Yarar, İşbank Kreuzberg Müdürü Sevim Yıldırım, Tümsiad Temsilcisi, İslam Federasyonu temsilcisi ve çeşitli basın kuruluşu temsilcileri çeşitli konularda istişarelerde bulundular.

MENDERES SiNGiN -BERLiN-euturkhaber.com

Comments are closed.