Berlin’de Türkiye-Almanya Ekonomi Diyaloğu

Almanya’nın başkenti Berlin’de Türkiye-Almanya Ekonomi Diyaloğu günü düzenlendi.

Etkinliğe (soldan – sağa) Alman Sanayi ve Ticaret Odaları Birliği (DIHK) Başkanı Eric Schweitzer, Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Rolf Königs, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın ve Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK Türkiye) Başkanı Markus C. Slevogt ile çok sayıda Türk ve Alman işadamı katıldı.

Alman Sanayi ve Ticaret Odaları Birliği (DIHK) Başkanı Eric Schweitzer(sağda), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu kapıda karşıladı.

Etkinlikte Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Köngis, Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın’a plaket takdim etti.

Etkinliğe Alman Sanayi ve Ticaret Odaları Birliği (DIHK) Başkanı Eric Schweitzer (solda), Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Rolf Königs (sağda), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu (ortada) ile çok sayıda Türk ve Alman işadamı katıldı.

Frankfurt heyeti Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>