width=750

Bilgisayarınızdan Instagram’a Fotoğraf Yükleyin

Son yıllarda sosyal medya takipçilerin en çok kullandığı sosyal mecralardan biri haline gelen Instagram her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmakta ve birbirinden ünlü isimler fotoğraflarını kendi profil hesaplarında Twitter ve Facebook’tan daha çok Instagram’da paylaşmakta.


Hal
böyle olunca Türkiye’de ve Dünya’da bir çok kişi Android uygulaması olan Instagram’da fotoğraflarını paylaşmak için son model telefon ve tablet pc’ler satın almakta. Şu an bilgisayar üzerinden instagram.com’a girdiğinizde paylaşılan fotoğrafları beğenebiliyor veya yorum yapabiliyorsunuz ancak fotoğraf yükleyemiyorsunuz.

Bilgisayar üzerinden fotoğraf yüklenememesi bir çok Instagram kullanıcısının canını sıkmış gibi gözüküyor. Bu sıkıntıdan yola çıkan Girne Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Davran yaptığı araştırma sonucu aslında bilgisayar üzerinden de Instagram’a fotoğraf yüklenebilmenin bir yolunu buldu.

Bluestacks adında uygulama sayesinde bilgisayarınız Andorid’li bir pc tablet veya telefona dönüşüyor. Ve telefonunuzda kullanabildiğiniz tüm uygulamaları bilgisayarınızda  da kullanabilmenizi sağlıyor. Tek yapmanız gereken Bluestacks uygulamasını bilgisayarınıza yüklemek ve yükleme bitiminden sonra uygulamanın içerisinden Instagram’ı yüklemek. Artık sizde bilgisayarınızdan Instagram’a fotoğraf yükleyebilir Instagram’ın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Not: Bluestacks yeni sürümlerinde uygulama bazı bilgisayarlarda yüklenmiyor. Eğer bilgisayarınızda böyle bir sorunla karşılaşırsanız Bluestacks Alpha uygulamasını indirin ve uygulamayı güncel olmadan kullanın.

Girne Haber Ajansı(GHA)-İbrahim Davran


Comments are closed.