Cem Yılmaz’a benziyor diye işine son verildi

İzmit Oyun Sahnesi’nde kadrolu ve başarılı bir oyuncu olan Emrah Karaoğlu, Cem Yılmaz’a olan benzerliği sebebiyle işinden oldu. Oyunculuğun yanı sıra kuaförlük mesleğiyle geçimini sağlayan Karaoğlu, ek gelir olsun diye dönüş yaptığı eski sanatını 2 ay devam ettirebildi.

Çalıştığı kuaför dükkanının kendisiyle sohbet etmek ve fotoğraf çekilmek isteyen Cem Yılmaz hayranları tarafından olur olmaz saatlerde istila edildiğini belirten sanatçı, “Müşterilerin yoğun ilgisi sebebiyle, zanaatımı icra edemez hale geldim.

Gün içinde yüzlerce kişi, fotoğraf çekilmek ya da ayaküstü sohbet etmek için uğrayınca işler karıştı. Bu durumdan memnun olsam da, işimden olmak beni zor duruma soktu, ne yapacağımı şaşırdım!” sözleriyle sıkıntısını dile
getirdi.

“KEŞFEDİLMEK İSTİYORUM”

Cem Yılmaz’ın sanatsal başarılarına saygı duyduğunu ve kendisini büyükhayranlıkla takip ettiğini de sözlerine ekleyen Karaoğlu, bundan böyle tek hedefinin dizilerde ve sinema filmlerinde boy göstermek olduğunu ve sanat
camiası tarafından farkedilmek istediğini belirtti.

“İSTANBUL’DAN GELECEK TEKLİFLERE AÇIĞIM”

Yetenekli oyuncu rotayı birçok ünlü isme PR desteği veren, Yazar ve Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu önderliğinde taşı toprağı altın İstanbul’a çevirmiş görünüyor ve sözlerini, “Keşfedilene dek şansımı zorlayacağım!” cümlesiyle noktalıyor.

Comments are closed.