BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

CIMG Albertville Gençlik Teşkilatında yeni dönem

MUSTAFA PALA/ALBERTVILLE-CIMG GT (Gençlik Teşkilatı) 24 Ocak 2020 Cuma günü, Murad ACAR’ı gerçekleştirilen istişareler neticesinde Albertville Teşkilatı GT başkanlığına getirdi. Acar’ın atanması Albertville GT’nın organize etmiş olduğu lokal sohbetinde gerçekleşti.

Bölge Gençlik Teşkilatı yürütme kurulu üyelerinden Teşkilatlanma Başkanı Yasin Demirer, Sosyal Hizmetler Başkanı Mikail Tamtürk, İrşad Başkanı Adem Uyar ve Yıldız Müdürü Ahmet N. Cuny yanısıra şube gençlik Teşkilatı üyeleri de programa katıldılar.

Bölge GT teşkilatlanma başkanı Yasin Demirer , Albertville teşkilatının çiçeği burnunda gençlik başkanına nasihatlerde bulundu, aldığı görevin önemini hatırlatarak teşkilatta bulunan gençlerden’de yeni başkanlarına yardımcı ve duacı olmalarını istedi.

Demirer bu zamana kadar bu kutsal görevi yürüten Gokhan KAYNAK ‘a ise yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Cemiyet Imamı Salih Tutar hocanın yapmış olduğu sohbetin ardından gençler, Murad ACAR’ı  tebrik ederek başarı dileğinde bulundular.

Comments are closed.