CIMG Alpes Şube Gençlik Teşkilatı Başkanları Albertville buluştu.

EUTURKHABER/ALPES-CIMG Alpes Şube Gt Başkanları toplantısı, Albertville cemiyetinde yapıldı.

Cemiyetin yeni Salonunda gerçekleştirilen toplantı okunan kuran tilaveti ve Bölge Gt Teşkilatlanma Başkanı Yasin DEMİRER tarafından yapılan yoklamanın ardından start verildi.

Demirer katılımcılar ile şubelerde ki yapılması gereken çalışma takvimlerinin ne denli önemli olduğunu, plansız, programsız bir teşkilatın yapacağı hizmetlerde eksiklikler meydana getireceğini hatırlattır iken, sözlerini ŞYK formların takibi ile tamamladı.

Akabinde Bölge Gt Sosyal Hizmetler Başkanı Mikail TAMTÜRK şubeler 2019 İnfak kampanyası hakkında aktüel durum ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Tamtürk konuşmasını Kumanya ve Kurban gözlemcilerinin görev alanları hakkında gençlik başkanlarına bilgilendirerek tamamladı.

Daha sonra Yıldız müdürü Ahmet N. CUNY söz alarak 16/17 şubat 2019 tarihinde gerçekleşeçek olan suffa kampı ile yıldız kursuna katılan, gençlerin takip ettiği program hakkında bilgi verdi.

Bölge Gt Tanıtma Başkanı Hüseyin Şahin ise sosyal medya sayfalarının kullanımı hakkında genel bir hatırlatma yaparak sunumu gerçekleştirdi.

Toplantının değerlendirmesini yapan Bölge Gençlik Teşkilatı Başkanı Mustafa PALA, gençlik teşkilatı başkanlarına görevlerin ne denli önemli olduğunu hatırlatarak, yorulmadan yılmadan enerjimizi hayra kullanmamız gerektiğini ifade ederek sözlerini tamamladı. Okunan Kuran Tilaveti ile toplantı son buldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>