CIMG Annecy Gençlik Teşkilatı’nda nöbet değişimi!..

CIMG Alpes Bölgesi Gençlik Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada; “CIMG Annecy şubesi Gençlik Teşkilatı Başkanlığı’na yapılan istişareler sonucunda Adem BOVATEKİN getirilmiştir” denildi.

CIMG Alpes Bölge Gençlik Teşkilatı birim başkanlarından Ramazan BAŞLIK ve Hüseyin BUBA’nında katıldı bu programda Bölge Gençlik Teşkilatı Başkanı Mustafa PALA yapmış olduğu açıklamada; “Bilindiği gibi 2013 yılından beri Annecy şubesi Gençlik Teşkilatı Başkanlığı’nı yürüten Ömer ASLAN kardeşimizin görev süresi 2016 Oçak ayı itibariyle nihayete ermiştir. Bu süre zarfında hizmetlerini sürdüren Ömer ASLAN kardeşimize ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yine Annecy Şube’sindeki kardeşlerimizle yapmış olduğumuz istişareler sonucunda Bölge Gençlik Teşkilatı Teşkilatlanma Başkanlığı görevinde olan Adem BOVATEKİN kardeşimizin şubemizin yeni Gençlik Başkanı olarak atanmasına karar verdik” dedi.

Annecy şubesinde yapılan atama merasimi ile görev yeni Şube Gençlik Teşkilatı Başkanı olan A. Bovatekin’e devredildi. Şube Başkanı Ramazan YILMAZ’ında hazır bulunduğu toplantıda şu ifadeleri kullandı.” Yeni Gençlik başkanımız ile birlikte el ele vererek hizmetlerimizi daha ileriye götüreceğiz inşallah. Bizler bügün varız yarın yokuz, cemiyetlerimizin varisleri sizler olaçaksanız, bu emanete sahip çıkmanız gerekiyor” dedi. Yılmaz sözlerinin yeni başkana başarılar diliyerek ve bi önceki gençlik teşkilatı başkanı Ömer ASLAN’a ve ekibine teşekkür ederek bitirdi.

Cemiyet İmamı Adnan Hoca gençlere kıyamet gününde cenabı mevlanın arşının gölgesinden istifade edeçek olan 7 sınıf insandan bahs ederek sözlerini tamamladı

Gençlik başkanı atama merasimi okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile son buldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>