BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemize yeni eserler kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz


Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Geride bıraktığımız 2010′lu yıllarda ülkemize kazandırdığımız eserlere yenilerini eklemek için 2020′li yıllarda da çalışmaya, milletimize hizmetkar olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Hamdi Çelikbaş   |01.01.2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemize yeni eserler kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz

Ankara

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni yıl dolayısıyla Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “2020 yılının milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, esenlik ve refah getirmesini temenni ediyorum. Geride bıraktığımız 2010′lu yıllarda ülkemize kazandırdığımız eserlere yenilerini eklemek için 2020′li yıllarda da çalışmaya, Milletimize hizmetkar olmaya devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Recep Tayyip Erdoğan

✔@RTErdogan

2020 yılının, Milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, esenlik ve refah getirmesini temenni ediyorum.

Geride bıraktığımız 2010′lu yıllarda ülkemize kazandırdığımız eserlere yenilerini eklemek için 2020′li yıllarda da çalışmaya, Milletimize hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.

View image on Twitter

“10 yılda neler yaptık?”

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, “10 yılda neler yaptık?” başlığı altında bir de grafik paylaştı.

Görselde son 10 yıl içinde yapılan köprüler, havalimanları, yüksek hızlı tren hatları ve hafızalara kazınan bazı eserler ile yerli silah ve savunma sistemlerinin üretim ve envantere giriş tarihlerine yer verildi.

Comments are closed.