Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, BM’deki ikili temasları

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abe ve Pahor ile bir araya geldi

NEW YORK (AA)-Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya Başbakanı Abe ve Slovenya Cumhurbaşkanı Pahor ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya Başbakanı Şinzo Abe veSlovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor ile görüştü.

BM Genel Kurulu genel görüşmeleri için New York’ta bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, temasları kapsamında ABD Başkanı Joe Biden’ı kabulünün ardından Japonya Başbakanı Şinzo Abe’yi kabul etti.

Erdoğan, daha sonra Slovenya Cumhurbaşkanı Pahor ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın New York’ta konakladığı oteldeki görüşmeler basına kapalı yapıldı.

Erdoğan İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü!..

NEW YORK (AA)- Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York’taki BM Genel Merkezi’nde İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir araya geldi.
Erdoğan İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü

Fotoğraf: AA/Kayhan Özer

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York’taki BM Genel Merkezi’nde İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Kurulu genel görüşmelerine katılmak için bulunduğu BM Genel Merkezi’ndeki temasları kapsamında Ruhani ile görüştü. Basına kapalı görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Başbakanı Şerif’i kabul etti!..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif’i kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Başbakanı Şerif'i kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurul genel görüşmeleri için bulunduğu New York’ta Pakistan Başbakanı Navaz Şerif ile görüştü. BM Genel Merkezi’ndeki basına kapalı görüşme 1 saatten fazla sürdü.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan İngiltere Başbakanı May ile görüştü!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Kurul genel görüşmeleri için bulunduğu New York’ta İngiltere Başbakanı May’i kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İngiltere Başbakanı May ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurul genel görüşmeleri için bulunduğu New York’ta İngiltere Başbakanı Theresa May’i kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı May ile BM Genel Merkezi’nde basına kapalı görüşmede bir araya geldi. Erdoğan’ın May’i kabulü yaklaşık 1 saat sürdü.

Erdoğan Ukrayna Cumhurbaşkanı Poroşenko ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Merkezi’nde Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko ile görüştü.

Erdoğan Ukrayna Cumhurbaşkanı Poroşenko ile görüştü

Fotoğraf: AA/Kayhan Özer

NEW YORK (AA)- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Merkezi’nde Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko ile görüştü.

BM Genel Kurulu genel görüşmeleri için New York’ta bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Merkezi’nde temaslarına devam etti. Erdoğan ile Poroşenko arasındaki görüşme, basına kapalı gerçekleşti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>