Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan hastane ziyareti

EUTURKHABER/ANKARA-Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve Vali Şahin, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören askerleri ziyaret etti. Oktay, ayrıca hastanede tedavi gören vatandaşlara da ‘Geçmiş olsun’ dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara Valisi Vasip Şahin, Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ünsal Bulut ve İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz Hakkari’de mühimmat patlaması sonucu meydana gelen kazada yaralanan ve tedavilerinin daha iyi şartlarda sürdürülmesi amacıyla Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören gazi askerlerimizi ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, hastanede tedavileri devam eden yaralı askerlerimizin sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören vatandaşlara da geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Oktay ayrıca,  Safra kesesi ameliyatı olan ve halen tedavisi devam eden Ahmet Sağlam’a da geçmiş olsun temennisinde bulundu. Kendisinin Almanya’da tedavi olma imkanı olduğunu fakat Türkiye’de tedavi olmayı tercih ettiğini söyleyen Ahmet Sağlam’a Oktay, ”Şimdi hastanelerimiz ve doktorlarımız avrupayı aratmayacak kalitededir. Hiç merak etmeyin Allah acil şifalar versin” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>