width=750

Deliha 2′nin Galasına Köln’de yoğun ilgi

İSKENDER GÜNGÖR/KÖLN-Köln Cinedom’da filmi izliyen sanatcılar, gösterim anında aldıkları alkışla moral buldular.

Gupse Özay’ın yazdığı, yönettiği ve başrolünü paylaştığı “Deliha 2″ filminin Avrupa galası, Almanya’nın Köln kentinde yapıldı. Cinedom sinemasında düzenlenen gala gecesine Özay’ın yanı sıra, filmin oyuncuları Eda Ece, Aksel Bonfil ve Fatih Özkan katıldı. (VideoyuTIKLA)YouTube Preview ImageKırmızı halıda poz veren oyuncular, gala için özel ayrılan sinemanın dördüncü salonunda filmi seyircilerle izledi. Gala sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Gupse Özay, film için aldığı kiloların bir kısmını verdiğini, başka rollere girebilmek için ise geri kalan kilolarını ise en kısa sürede vermeyi planladığını söyledi.

Özay, “Filmin ilki çok sevildiği için ben de aynı karakteri başka bir serüvene sokmak istedim. Filmi Çeşme’de yazdım. Böyle müthiş bir kadro olacağını ilk başta düşünmemiştim. Her düşündüğüm kişi filme çok iyi uydu. Bütün ekip çok tatlı, hikaye çok güzel oturdu, seyirciler çok seviyor, iyi ki yazmışım.” dedi.

Yapı olarak genelde gülen bir insan olduğu için dram sahneleri çekerken biraz zorlandığını kaydeden uzay, filmin her sahnesini çok sevdiğini sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>