DITIB Altenessen Yeni Camide Kış Kermesi

Recep DEMİRAY/Burak YILMAZ-ESSEN-Alltenessen Yeni Camii henüz devam eden cemiyet ekbinası yararına bir kış kermes programı düzenledi. Cemiyet park ve kapalı alanlarında soğuğa rağmen dopdolu bir katılımla gerçekleşen program eğlenceli ve neşeli geçti.

Hava şartlarının soğuk olmasına rağmen cemiyet yöneticileri katılımcıları kalpten sıcak bir karşılama ile karşıladılar. Hep beraber iki gün boyu neşeli ve eğlenceli bir hafta sonu yaşayarak dostluklar paylaştılar.

Programada yine Kadın kollarının yoğun ve hummalı ön hazırlık ve çalışmaları başta olmak üzere Yetişkinler ve bay bayan gençlik kolların ve cemaatin el birliği ile meydana getirdikleri ürünler, gıda maddeleri Türk ve Alman mutfağımızın leziz yiyecekleri cemiyet yararına satışa sunuldu.

Programın Eğlence ve ilahi bölümü Sanat çı Ömer Yavuz ve Rasim Ozan tarafından gerçekleştirildi. Programda ayrıca Cemiyet Başkanı Abdullah Uçak , Başkan Yardımcısı Muharrem Yılmaz ve Gençlik Başkanı Burak Kıyırlı katılımcıları selamlayarak iştiraklerinden dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

Programa çevre cemaat ve komşuların yanı sıra bazı kurum ve kuruluşların temsilcileride katılarak yeni yapılan mekanları gezerek yetkililerden bilgiler aldılar.

Her iki günün geç saatlerine kadarçay ve kahve sohbetleri ile süregelen kermes programı 2.günün yatsı namazından sonra sona erdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>