width=750

Dünyanın en büyük gıda fuarı ANUGA Köln’de açıldı

İSKENDER GÜNGÖR/KÖLN-Dünyanın en büyük gıda fuarı olarak kabul edilen Anuga 2017 Gıda ve İçecek Fuarı, Almanya’nın Köln şehrinde başladı. 

107 ülkeden toplam 7 bin 405 katılımcı firma bu yılki fuarda standlarını oluşturdular. Fuarda 853 firma ile  İtalya başı çekerken,  Almanya 716,  İspanya 546,  Çin 543 ve  Türkiye 298 firma ile temsil ediliyor. (Videoyu TIKLA)YouTube Preview Image

İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dursun Topçu, fuarda basına yaptığı açıklamada Türk firmalarının kendilerini geliştirdiğini  Avrupa‘ya uygun ürünler ve sunumlar yapıldığını ifade etti.

Saadet Avrupa buluşması için Almanya’ya gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karanollaoğlu katılımcı Köln’deki fuar alanında Türk firma standlarını gezerek katılan işletmecilere bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>