EKOL Küchen`in Frankfurt Şubesi, Dualarla Açıldı..!

Avrupa`da Türkler yeni işyerleri açmaya devam ediyor. Birinci neslin aksine ikinci nesil artık kendi işyerlerini açarak işveren konumuna gelmeyi sürdürüyor.

 

EKOL Küchen Genel Müdürü
Faruk Yıldırım

Frankfurt`ta 3. şubesini açan EKOL Küchen sahibi Faruk Yıldırım da bunlardan biri. EKOL Küche Frankfurt, 2 Aralık 2012 Pazar günü, Mainzer Land Strasse 349 numarada 3. şubesini dualarla açtı.

Açılışta Kur`an-ı Kerim okuyan, EKOL Küchen Genel Müdürü Faruk Yıldırım`ın babası Şener Yıldırım, daha sonra yaptığı duanın ardından besmeleyle kırmızı kurdelayı kesti.

EKOL Kuchen Genel Müdürü Faruk Yıldırım(solda), Ali Saglam ile

 

Misafirlere açılışa gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ederek helal kazanca vurgu yapan Şener Yıldırım `Durmak yok yola devam` dedi.

Çok sayıda davetlinin yanısıra, Türk basın ve medya mensubunun da katıldığı açılışta, ekibi ile birlikte davetlileri selamlayan EKOL Genel Müdürü Faruk Yıldırım vatandaşlara, açılışa gösterdikleri teveccühlerinden dolayı teşekkürlerini ifade ettiler.

Merkezi Köln`de bulunan EKOL Küchen, Wiesbaden şubesinden sonra Frankfurt şubesini açan EKOL Küchen sahibi Faruk Yıldırım`ı euturkhaber olarak tebrik ettik. Açılışta yoğun bir performans gösteren Faruk Yıldırım, “Köln`de açmış olduğumuz EKOL Küchen merkezimizin ardından Wiesbaden`da bir şube açtık, bugün de Frankfurt şübemizi açmanın sevincini yaşıyoruz. Nasip olursa yeni yılın ilk yarısında Paris şubemizi de açarak şubeler serimize bir yenisini daha katacağız.“ dedi ve, “Frankfurt`taki yeni şubemizin açılış sevincini bizlerle paylaşmak lütfunda bulunan euturkhaber`e teşekkürlerimi arz ederim.“ dedi.

EKOL Küchen

Almanya`nın her yerinde hizmet verme imkanına sahip olan EKOL Küchen, müşterilerine en uygun fiyat ve taksit imkanı sunuyor. Hizmette sınır tanımayan EKOL Küchen ekibi, müşterilerinin evine giderek mutfağını hiç bir ücret talep etmeden yerinde ve birlikte planlıyor. Frankfurt EKOL Küchen sahibi Faruk Yıldırım vatandaşlara; “Mutfağınızı yaptırmaya karar vermeden önce bize mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz. Bizim sevis hizmetimizi, uygun fiyat ve kalitemizi görmeden karar vermeyin“ dedi. Yıldırım; `Vatandaşlarımızın acılışımıza gösterdiği ilgiye euturkhaber Portalı aracılığı ile tekrar teşekkür ederiz.“ dedi.

FRANKFURT/euturkhaber.com

Comments are closed.