Ertaş ve Kahraman Ailelerinin Mutlu Günü..!

IGMG Ruhr A Bölgesi Hacc ve Umre sorumlusu Fatih Kahraman ile yine IGMG Ruhr-A Bölge Kadınlar Teşkilatı yöneticilerinden Tuğba Ertaş Marl Almina düğün salonunda gerçekleştirilen müstesna düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Ailenin ve yeni evlenen çiftin sevenlerinin yoğun iştirakı ile gerçekleşen düğün merasimi okunan Kur’an-ı Kerim ile başladı.

IGMG Genel Merkezi Hacc ve Umre organizasyonu Başkanı Tahir Köksoy ve yaklaşık tüm mesai arkadaşlarının katıldığı törende, Köksoy bir selamlama konuşması yaparak ,yeni evlenen çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

IGMG Ruhr A Bölgesi idarecileri ve şube yöneticilerininde yoğun katılımıyla düğün merasimi adeta bir teşkilat toplantısını anımsattı. Gurup Ravzanın değerli sanatçılarının birbirinden güzel eserleri ile renklendirdikleri bu müstesna düğün merasiminde IGMG Ruhr –A bölge Başkanı Özcan Kuri mikrofona gelerek bir konuşma yaptı. Kuri, yeni evlenen idareci çifte, yaptıkları çalışmalardan dolayı methi senalarda bulunarak teşekkür etti ve hizmetlerinin devamını diledi. Kuri ayrıca yeni evlenen çifte darey saadeti dilerken, ailelerinide tebrik etti.

Programda IGMG Ruhr A Bölgesi kafile başkanı ve Almina Düğün Salonu sahibi Abdullah Kodaman her zamanki güzel espiri ve fıkraları ile neşe saçıp gençlerle geleneksel ve yöresel türk orta oyunları oynayarak düğünü kahkahaya boğdu . Bu mutlu gün yapılan duaların ardından, yemek ikramı,takı işlemi ve pasta kesimi akebinde hatıra foto cekimleriyle son buldu. – R. DEMİRAY-MARL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>