Fenerbahçe sevdalısı Mehmet Kocagöl, Almanya’dan oy kullanmaya gitti

KOCAGÖL; ‘ALİ BAŞKAN İLE ŞAMPİYONLUĞA KOŞACAĞIZ’

EUTURKHABER/ÖZEL-Almanya’nın başarılı işadamlarından Fenerbahçe sevdalısı Mehmet Kocagöl Fenerbahce kongresine katılarak oyunu kullandı. Fenerbahçe tutkunu olan, fakat büyük kongre ile aylar öncesinden başlattığı kulis faliyetleriyle sessiz ve derinden gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili olarak konuşan Kocagöl, “Ali Başkanımızın koltuğa oturması için verilen mücadelenin Almanya ve Avrupa yurtdışı ayağı olduğumu söylemek isterim. Kulübün geleceğinin önemini Avrupa’nın bir çok ülkesindeki toplantılarımızda arkadaşlara anlattık.

-Türkiye’nin iç piyasasına bile hareketlilik getirecek

Berlin, Paris ve Londra gibi merkezlerdeki üyeler ile biraraya geldik. Sağolsunlar beni dinleyenler “Emrin olur Mehmet Baba“ dediler. Faliyetlerimizi periyodik olarak Ali Başkan’a bildirdik. Evet, üzerine basa basa söylüyorum, Ali Başkan’ın Fenerbahçe’nin başına gelmesi sadece kulübümüze değil, Türkiye’nin iç piyasasına bile hareketlilik getirecek.“ dedi.

-Öncelikle Fenerbahçe kazanmıştır.

Kocagöl, ‘Aziz Yıldırım’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek artık dinlenmesi gerektiğini son kez tekrar söyledim. Kendisine kesinlikle kaybedeceğini söyledim, kabul etmedi. Bu da kendisi ile son görüşmem oldu.

Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölgesinden gelen arkadaşlarım ile çok sayıda yurtdışından gelen delegelerimle açıkca Ali Başkan için blok halinde oy kullanacağımızı kendisine hatırlattım.

Bizim için sahıs değil, Fenerbahce önemlidir dedik ve oy farkı da bizi haklı çıkartıyor. Ali Başkan’ı kutluyorum. Kendisi bu seçimdeki ağırlığımızı çok iyi biliyor. Herşeyden önce Fenerbahçe kazanmıştır.

-Kanarya ‘Sevgi’, Kanarya ‘Aşk’ Demektir

Yeni yönetimin kimseyi dışlamasına izin vermeyeceklerini belirten Kocagöl, “Bizim camiada ülkü sevdası ile vatan sevdası atbaşı gider. Bizim kulübümüz geçmişi Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş yılarına kadar uzanan efsane bir ‘Kanarya’ yuvasıdır.

Kanarya; sevgi, kanarya aşk demektir“ şeklinde konuştu. Kocagöl, “Rakiplerimiz için de bir uyarım var, bundan sonra ancak onların torunları şampiyonluk kupası görebilecek“ diyerek başta Galatasaraylılar olmak üzere rakip takımlara da göndermede bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>