width=750

Frankenthal Hicret Camii’nde üyeler toplantısı gerçekleştirildi.

FRANKENTHAL/MEHMET ÇALAY-IGMG RNS Bölgesine bağlı olarak aktiv bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Frankenthal Hicret Camii geçtiğimiz hafta sonu senenin son üyeler toplantısını geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

Öğle namazından sonra cemiyet imam hatibi Hasan Çakmak Hocaefendinin kısa ve anlamlı sohbeti oldu. Toplantıya RNS Bölge merkezinden kurumsal iletişim başkanı Akif Ünal, eğitim başkan yardımcısı Musa Dursun ve Basın-Yayın başkanı Mehmet Çalay katıldılar.

Toplantı açılış Kur’an-ı Kerimi ile başlayan toplantı, başkan Nadir İdare’nin selamlama konuşması ile devam etti. İdare; “ Katılan ve camimizin güçlenmesinde çalışmalarında her türlü desteği veren siz üyelerimizden Allah razı olsun.

Önümüzde büyük hizmet ve projelerimiz var. Nasib olursa yeni bir yer almak ve en yakın zamanda yeni yere geçmek istiyoruz. Bu bağlamda hepinizin desteğine duasına ihtiyacımız var“.

Daha sonra Akif Ünal ve Musa dursun kısa açıklamalarda bulunarak Frankenthal cemiyetinin faaliyetlerinden memnun olduklarını ve gayretlerinin inşallah daha da artacağından emin olduklarını ifade ederek konuşmalarını tamamladılar.

Programın sonuna doğru gençlik teşkilatının hazırlamış olduğu yeni yerle ilgili bir klip sunuldu. Daha sonra birim başkanlarının bilgilendirilmelerinin ardından hatıra fotoğrafı çektirilerek toplantı son buldu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>