BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

Frankenthal IGMG Hicret Camii Dernekler Gününe Katıldı..!

Almanya’nın Rheinland Pfalz eyaletinde yer alan Frankenthal şehrinde belediyenin himayesinde gerçekleştirilen dernekler günü katılanlardan tam not aldı.

Güne, Frankenthal’de IGMG RNS Bölgesine bağlı olarak hizmet veren Hicret Camii de katıldı.Teşkilatın çalışmalarını broşür ve tanıtım meteryalleri ile insanlara duyuran cemiyetin dış ilişkiler sorumlusu Mehmet Çalay ‘ Amacımız insanlarla en iyi şekilde diyalog kurarak, yanlış anlaşılmaların önüne geçebilmektir’ dedi.

Açılışı Frankenthal büyükşehir belediye başkanı Theo Wieder tarafından yapılan etkinliğe belediye başkanı Martin Hebich te katılarak standları tek tek gezdi ve katılan derneklere teşekkür etti.

FRANKENTHAL-euturkhaber

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>