Frankenthal Milli Görüş’ten belediye başkanına ziyaret

MEHMET ÇALAY/FRANKENTHAL-IGMG Islam Toplumu Milli Görüş RNS Bölgesine bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Frankenthal Hicret Camii idarecileri bir dizi görüşmeler yapmak üzere Frankenthal Belediye Başkanı Martin Hebich´i makamında ziyaret etti.

Ziyarete Hicret Camii başkanı Nadir Idare,Gençlik Teşkilatı Başkanı Tolga Yaşar, RNS Bölgesi Basın yayın başkanı ve Frankenthal Hicret Camii tanıtma sorumlusu, Frankenthal uyum meclis üyesi Mehmet Çalay katıldılar.

Ziyaretten oldukça memnun kaldığını ifade eden Hebich misafirlerine teşekkür ederek Frankenthal’de yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Frankenthal IGMG Hicret Caminin çalışmalarını dikkatle izlediklerini ve aktiv çalışmalardan dolayı memnun kaldıklarını ve teşekkür ettiğini ifade etti.

Her türlü çalışmada kendilerini destekleyecekleri söyleyen başkan ileride birlikte topluma daha faydalı çalışmalar yapabileceklerini aktardı.

Hicret Camii başkanı Nadir İdare de kendilerine zaman ayırıp kabul ettiklerinden dolayı başkana teşekkür ederek yaptıkları çalışmaları anlattı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>