Frankfurt ISH Fuarında 134 Türk firması ürünlerini sergiliyor

Frankfurt Türk Isıtma-Soğutma Sıhhi Tesisat Ürünleri (ISH) Fuarında dünyaya açılıyor!..

EUTURKHABER/FRANKFURT-İki yılda bir gerçekleştirilen “ ISH”  fuarı 11. – 15.03.2019 tarihleri arasında Frankfurt Fuar Merkez’inde düzenleniyor. Bu yıl ülkemizden toplam 134 firmanın katıldığı fuara, Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı ve Ticari Ataşe Tansu Gunendi ile birlikte Türk stantlarını ziyaret ederek fuarla ilgili bilgi aldı ve katılımcılara başarı dileklerinde bulundu. İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal, Başkan Yardımcısı Zeki Poyraz ve Türk basın mensuplarının da eşlik ettiği ziyaret sonunda Başkonsolos Burak Karartı izlenimlerini basına anlattı.YouTube Preview Image (VİDEOYU TIKLA/İZLE)

Karartı: ”İki yılda bir düzenlenen ISH Fuarında bı yıl yaklaşık 130 firmamız katılıyor. Türkiye 2 yıl önceki son fuarın partner ülkesiydi. Dolayısıyla o dönemde 140 firma iştirak etmişti ve daha yoğun aktiviteler olmuştu. Bu sene de katılımımız 10 eksik olmasına rağmen standlarımızın daha da büyük bir mekanda tanıtım yapması bakımından daha verimli olduğunu söyleyebiliriz.

Bu sektörde İklimlendirme Sanayi İhracatçılar birliğimizin de (ISIB) fuara yönelik büyük bir ilgisi var. Firmalarımız bu fuara bireysel kapasiteleriyle katılıyor ve bu sektörde kendi imkanlarıyla kendilerini tanıtıyorlar bu takdire şayan bir durum. Bu tür sektörlerde dünya ile yarışmamız bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Ziyaret ettiğimiz iş adamlarımız kendi standlarına ve ürünlerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını bizimle paylaştılar. Son güne kadar bu ilgini fuar sonuna kadar devam etmesini temenni eder, başarılar dilerim” dedi.

ISH Frankfurt 2019

1960 yılından bu yana, iki yılda bir düzenlenen ISH Frankfurt Fuarı, dünya pazarındaki en son ürün, teknoloji ve sektöre dair çözümlerin paylaşıldığı, alanında, dünyanın en önde gelen fuarı olma özelliğine sahip. Bu fuara katılan  firmalar; yenilikçi banyo tasarımlarından, verimli enerji kullanımına, ısıtma ve klima teknolojilerinden, yenilenebilir enerjiye kadar, dünyanın en büyük vitrininde ürünlerini sergileme ve gözlemleme şansına sahip olmaktadırlar.

Mühendis ve mimarlardan, konut ve emlak şirketlerine, perakende ticaret yapan firmalardan, kamu yetkililerine, hatta üniversitelerin ilgili birimlerine kadar, çok geniş bir ziyaretçi profiline sahip olan fuarda, en çok yer alan firmalar ise; sanitasyon, ısıtma ve klima tesisatı ticareti yapan şirketler.

Türkiye’nin partner ülke olduğu 2017 yılında gerçekleştirilen fuarda, %96 ziyaretçi memnuniyeti, %46 karar verme yetkisine sahip üst düzey yöneticilerin katıldığı, uluslararası pazarda bu yıl 130 Türk firması yer alıyor.

Ana Ürün Grupları:

Isıtma, iklimlendirme ve soğutma teknolojileri, ekipmanları ve malzemeleri, klima sistemleri, banyo araç ve gereçleri, havalandırma ekipmanları ve teknolojileri, mutfak ve banyo malzemeleri.

Fuar bu yıl da, çeşitli sergi, sunum ve etkinliklerle, ziyaretçilere sektörün farklı yüzlerini de göstermeyi vaad ediyor. “Su ve Enerji” temalı etkinlikler bunlardan sadece ikisi.

Fuarın son gününde kapılarını sadece uzman ziyaretçilere değil bütün halka açacak olan fuar iki bölümden oluşacak. Fuarın büyük bölümü olan ISH yenilikçi banyo tasarımı sürdürlebilir sıhhi çözümler ve içme suyu tesisat sistemleri odak noktasını oluşturacak.

Modern banyo tasarımları konusunda dünyanın en büyük satış salonundan tasarım gelişmelerin de son teknolojik gelişmeler ve yeni sürdürülebilir teknolojiler gösterilecek ise bunlarla birlikte tesisat işini daha etkin şekilde kolaylaştıran sistemler ve takımlar sergilenecek.

Fuarın ikinci bölümü olan ise enerji yenilenebilir enerjilerle kombine edilen etkili ısıtma ve iklimlendirme teknolojilerinin simgesi olacak üreticiler burada etkili ısı üretiminden ve naklinden su dağıtımına kadar uzanan geniş bir ısınma teknolojisi çeşitliliği sunacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>