Frankfurt Paperworld Fuarı’nda son gün

TÜRK FİRMALARI ÇIKARMA YAPTIKLARI ‘PAPERWORLD’DAN MEMNUN!..

EUTURKHABER/FRANKFURT-Dünyanın en büyük kağıt, kırtasiye ve ofis malzemeleri fuarı Messe Frankfurt Paperworld fuarı bugün sona eriyor.

TC Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı ve Ticari Ataşe Tansu Günendi, ülkemizden 41’i Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) üyesi 68 Türk firmasının çıkarma yaptığı fuar stantlarına dün ziyarette bulundu. (TIKLA/İZLE)YouTube Preview Image

Fuar organizetörü Kübra Arslan Volkan Salar’ın mihmandarlığında gerçekleşen ziyaret firma yetkilileri tarafından ‘Devletimizin yanımızda olması bizleri ziyadesiyle memnun ediyor’ ortak görüşlerini dile getirdiler.

Fuar ziyaretlerini değerlendiren Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı; ‘İhracatımızın artması ve firmalarımızın bağlantılarının artması, özgüvenlerinin artması bakımından katılımda da her sene artan bir trent var. Fuardaki Türk standlarına ilginin artması da bizleri ilerisi için umutlandırıyor. Bunu bu fuarda da gözlemledik’ dedi.

Ziyaretlerde stand yeri ve büyüklüğü ve fuar sonunda bir başka fuar için malların geçici depolanması konularında da şikayet ve isteklerini dile getiren katılımcı şirket sorumluları Başkonsolos Karartı ve Ticari Ataşe Gönendi’ye ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>