Genç MÜSİAD Berlin Çalışıyor

Menderes SiNGiN(euturkhaber)

BERLIN-Genç MÜSIAD Berlin yeni çalışma dönemine dinamik ve güçlü bir yapılanma ile merhaba dedi. Kısa bir dönemde Sinan İlhan başkanlığında çekirdek kadrosunu yenileyen ekip, MÜSIAD Berlin yönetim kurulunun ve başkan Veli Karakaya’nın da tam desteğini alarak başta eğitim ve girişimcilik olmak üzere bir çok alanda çalışma yapmak üzere kolları sıvadı. Genç Müsiad yönetim kurulu şu isimlerden oluşmaktadır: Sınan İlhan, İlker Sezgin, Emrah Çiftçi, Hamza Türk, Muhammed Babur, Ertuğrul Balkan ve Yasin Akyüz.

11-14 Ekim tarihleri arasında Istanbul’da düzenlenen 14. Uluslararası MÜSIAD Fuarı ve 16. Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi’ne katılacan Genç MÜSIAD Berlin, üyelerine yönelik ilk faaliyetini 16 Ekim Salı günü gerçekleştirdi. Bir tanıtım akşamı organizasyonunda genç girişimciler ve akademisyenler ile bir araya gelen Genç MÜSIAD Berlin Yönetim Kurulu kendini üyelerine ve kamuoyuna tanıtıp, gelecekteki proje ve vizyonunu anlattı.

Başka önemli bir projeye daha imza atmak isteyen Genç MÜSIAD Berlin, Türk Diyasporası’nı baz alarak „iki dillilik“ üzerine bir dizi halinde gerçekleşecek olan panel calışması içerisindedir.

Genç MÜSIAD Berlin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Başkan: Sinan İlhan

Teşkilatlanma: Muhammed Babur

Halkla İlişkiler: Yasin Akyüz

Eğitim: Emrah Çiftci

İletişim: Hamza Türk

Kordinasyon: Ertuğrul Balkan

Kordinasyon: İlker Sezgin

 

 

Comments are closed.