width=750

Hadi Öztürk’le Gurbetten Sıla’ya, Kanal Avrupa’da başlıyor

Sanatçı Hadi Öztürk’ün hayırlayıp sunacağı ‘Hadi Öztürk’le Gurbetten Sılaya’ isimli program Kanal Avrupa’da start alıyor. 1 Şubat 2013 Cuma günü ilk yayını gerçekleştirilecek olan programın başlama saati 16.00 olarak tesbit edildi. Avrupa saatiyle 18.00’a kadar devam edecek program her Cuma seyircileri ile buluşacak.

GURBET AYNI GURBET, HASRET AYNI HASRET

Ezgi, ilahi ve sohbetlerden oluşacak program canlı olarak ekranlara gelecek. Programla ilgili olarak gazetemize bir açıklama yapan Hadi Öztürk ‘Bu programla gurbetten sılaya bir gönül köprüsü kuracağız. Bol ilahi ve ezgiler eşliğinde konuklarımızla hoş sohbetler yapacağımız programda Avrupa’daki insanlarımızla memleketlerindeki yakınlarının muhabbetini pekiştirmeyi amaçlıyoruz. Avrupa’ya göçün üzerinden 50. Yıl geçti ama gurbet aynı gurbet, hasret aynı hasret. Bu özlem, bu hasret geçen sürede azalmadı aksine arttı

HİSLERE TERCÜMAN OLMAYA GELİYORUZ

İşte bu duygular içerisinde insanlarımızın hislerıne tercüman olmaya geliyoruz.Ben onların hasretlerini kumbarama doldurdum. Gönül frekansı açık olanları ekranlara davet ediyorum.Her hafta saygıdeğer gurbetçilerimizle ekranlarda bir araya geleceğiz.Canı yayın konuklarımızın yanısıra canlı telefon bağlantılarımız da olacak.
Vatandaşlarımız dilek ve temennilerini Facebook üzerinden e-mail olarak ulaştırabilirler. (hadiozturk@msn.com).’ dedi.

FRANKFURT-euturkhaber.com

Comments are closed.