Hamza Furtuna Hocanın mutlu günü..!

Berlin Ensar Camii İmam-hatibi Hamza Furtuna hocanın oğlu Ensar ile Doğan Tutal kızı Cansu Royal düğün salonunda evliliğe ilk adımlarını attılar.

Düğüne IGMG Berlin Bölge Başkanı İrfan Taşkıran, Berlin İslam Federasyonu Başkanı Murat Gül, Berlin Ensar Camii Başkanı Mustafa Demirel, Berlin camilerinde görev yapan hocaefendiler ve Furtuna ve Tutal ailerinin yakın dostları düğüne iştirak ettiler. 

Berlin’in ilahi sanatçısı Resul Aydın ve Mustafa İçme´nin bir birinden güzel ilahilerinin seslendirildiği düğünde bir konuşma yapan eğitimci Nurettin Çapan konuşmasında yeni evli çiftlere nasihatlarda bulundu.

Peygamber efendimiz bir hadisinde “Kul evlendiği zaman dininin yarısını kemale erdirmiş olur. Dininin diğer yarısını korumak için de Allah’tan korkmalıdır” buyurduğunu hatırlattı.

Hamza Furtuna hoca kısa selamlama konuşmasında ‚beni bu mutlu günümde yalnız bırakmayan bütün kardeşlerimden Allah razı olsun’ dedi. 

MENDERES SINGIN BERLIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>