Hanau’da Küchen Design Dualarla Açıldı.

YASEMİN BAHADIR/HANAU-ALMANYA´nın Hanau Kentinde geçtiğimiz günlerde Küchen Design-Küchenstudio, Mutfak Satış Merkez Şubesi görkemli bir şekilde dualarla açıldı. Hanau’da Schnurstr. 5 numaralı adreste faaliyetlerini sürdüren Küchen Design, 13 Senelik bir maziye sahip.

İşletme sahipleri Hakan Erkol ve Hasan Tuncar başarılı genç işadamlarımız, çocukluk yıllarından beri hep aynı ortamları paylaşan iki arkadaş, aynı okullarda, aynı zaman birimi içinde hep beraber olduklarını ve her konuda çok iyi anlaştıklarını belirtiyorlar. Çocukluk ve gençlik yıllarında hep beraber olan bu ikili, başarı hikayesini euturkhaber ekibimizle paylaştılar.

Açılışta Hanau Bölgesi Müslüman Çatı Kuruluşu Başkanı Behlül Yılmaz, Hanau İslam Cemiyeti Başkanı Hakkı Taşçı ve Cemiyetin Din Görevlisi Abdurrahman Celil Yıldız, Hanau Lamboy cami din görevlisi Mustafa Gökmen ve işadamlarımızın hazır bulunduğu muhteşem açılışta kırmızı kurdela dualarla kesildi.

Açılış anısına yaş pasta kesildi. Misafirlere çeşitli tatlı vevyiyecekler ikram edildi. Hasan Tuncar ve Hakan Erkol ile yaptığımız açılışa özel söyleşi şöyle:

HASAN TUNCAR: (Henüz (33) yaşında ve örnek bir işletme sahibi) Tuncar; ”Almanya doğumluyum. Doğma büyüme Almanyadayım. Hanau kenti yakınlarındaki Aschaffeburg´da yaşıyorum. İki senedir evliyim. Hakan ile çocukluğumuzdan beri tanışıyoruz. Onunla aynı okullarda okuduk, iyi dereceleri hakettiğimizi düşünüyorum. Gençlik dönemimizde hep uzaklara gidip okumuştuk. Hiç boş zamanımız olmadı, çünkü hep okuldaydık. Amacımız vardı ve o dönemde bu yılların kararını vermiştik.

Ticari hayatla ilgili hayalimiz olan projemize adım adım yaklaştık ve başarı hikayemiz gittikçe iyi bir noktaya geliyor. Şimdi ana hedefimizi yakaladık. Yapmış olduğumuz işimizle ana hedefimize ulaştık.

İnsanları hayallerine kavuşturmak güzel bir duygu, şimdi onun yoğunluğunu yaşıyoruz. Bizim için ana prensibiz müşteri memnuniyeti. Bu bizim için herşeyden önce gelir ve bizim ana konseptimiz olacaktır. En güzel hizmeti sunmak ta bizleri gururlandırıyor“dedi.

HAYALLERİNİZDEKİ MUTFAĞA BİZİMLE ULAŞIN…

HAKAN ERKOL“ (33yaşında, evli, genç yaşlarda ticarete atılmış bir işadamımız) ERKOL; ”Almanya´da doğdum ve hep burada yaşıyorum. (Küchenfachplane) yani Uzman Mutfak Planlama üzerinde eğitim aldım. Çocukluğumuzu birlikte geçirdiğim arkadaşım Hasan ile kısa bir zaman içinde hayalimiz olan ve gözbebeğimiz Küchen Design´i bugün dualarla açtık.

Birlikte edindiğimiz tecrübelerimizden yola çıkarak gücümüzü tek noktada birleştirdik ve bu başarımızı dostlarımızla kutluyoruz. Hizmet ağımız içerisinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve onların hayallerindeki mutfağa kavuşturuyoruz.

Hasan ve ben yaptığımız işimizin eğitimini alarak yaptığımız işte uzmanlaştık. Son teknolojik çalışma sistemimiz ile ana hedefimiz en son teknolojik imkanlar ile her isteğe cevap verebilmenin tek adresi olmaktır. Bu işi diplomalı yapan kişi sayısı iddia ediyoruz yoktur. Hasan ile 16 yaşından beri tanışıyoruz. Onunla hep aynı branş üzerinde, aynı zamanda aynı okullarda okuduk. Dört farklı yerde aynı zamanlarda çalıştık. Birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz, o yüzden de arkadaşlığımızı ortak olarak pekiştirdik ve  Küchen Design‘i kurarak açılışımızı gerçekleştirdik.

Mutfak magazamızda her müşterinin zevkine uygun ve her kesime hitap eden model zenginliğimizi evlerde moda olarak yansıtmak istiyoruz. Mutfak modasında en yeni modelleri en yüksek A kalite ile Alman mali olan ürünlerimizi en güzel şekilde evlere taşımak amacımız.

Yıllar süren tecrübelerimize dayanarak müşterilerimizin istediği her türlü mutfağın planını yapıp montajına kadar takip ediyoruz. Kensini temizleyen fırın modellerimiz büyük ilgi görüyor.

Servis hizmetimiz ile de müşteri güvenini önde tutuyoruz. Fiyatlarımız çok ekonomik olduğu gibi ödeme kolaylığı da sağlıyoruz. Kaliteyi uygun şartlarda yaşama fırsatına sahip olan müşterilerimizin sayısını her geçen gün büyütmektir hedeflerimizden birisi. Yeterki siz isteyin, tasarım bizden sloganımız ile biz hazırız sizler de hazırsanız Hanau’daki yerimizde buluşalım.

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Buyrun hayalinizi kurudğunuz mutfaktan çayımızı kahvemizi için, misafirimiz olun, sizi mutfak sahibi yapalım. En uygun şartlarda” diye belirtti.

Erkol, ”Ayrıca açılışımıza özel peşin fiyatına %70′lere varan özel taksitlendirme imkanlarımız ve sürpriz hediyellerimiz olacaktır. Sizleri bekliyoruz”dedi.

KUCHEN DESİGN Küchenstudio:   Schnurstr. 5, 63450 Hanau, www.kuechendesign-te.de, info@kuechendesign-te.de

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>