Hilalspor, Atatürk Kupası Berlin şampiyonu

MENDERES SINGIN / BERLIN-T.C. Berlin Başkonsolosluğu himayesinde ve Berlin Türk Spor Merkezi organizasyonu ile “2018 Gençler Atatürk Kupası Kapalı Salon Futbol Turnuvası”nın şampiyonu Hilalspor oldu.

Hilalspor, Atatürk Kupası Berlin şampiyonu T.C. Berlin Başkonsolosluğu himayesinde ve Berlin Türk Spor Merkezi organizasyonu ile “2018 Gençler Atatürk Kupası Kapalı Salon Futbol Turnuvası”nın şampiyonu Hilalspor oldu.

Berlin Hilalspor, Anadoluspor, CFC Hertha 06, NFC Rot-Weiß Berlin 1932, Beşiktaş Berlin SK, BSV Hurtürkel, Berlin Türkiyemspor ve BFC Sudring takımlarının katılığı ve iki gurup halinde düzenlenen turnuvada gençler finale kalmak için tüm yeteneklerini ortaya koydular.

A Grubunda yer alan Berlin Hilalspor ile Anadoluspor ve B Grubunda yer alan Beşiktaş Berlin SK ile BSV Hurtürkel aldığı başarılı sonuçlarla çeyrek finale yükseldiler. Çeyrek ve yarı final maçlarında üstün performans ortaya koyan Anadoluspor ile Hilalspor final maçı oynamaya hak kazandılar.

Çekişmeli geçen final karşılaşmasında maçı 2-0 önde götüren Anadoluspor`u 3-2 mağlup eden Hilalspor Berlin şampiyonu oldu. Kupada Anadoluspor ikinci, Beşiktaş Berlin SK üçüncü ve BSV Hurtürkel ise dördüncü oldu.

T.C. Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik, “2018 Gençler Berlin Atatürk Kupası” turnuvasına katılan tüm takımlara ve yöneticilerine teşekkür ederek, şampiyon Hilalspor, ikinci Anadoluspor, üçüncü Beşiktaş Berlin SK ve dördüncü BSV Hurtürkel`e kupalarını verdi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>