width=750

Hüdaverdi Kupasını Ertport Kazandı

MEHMET KARACA-MÜNIH-Samsunspor Augsburg derneğinin düzenlediği Hüdaverdi Cupasi futbol turnuvasını Ersport kazandı. Spor severlerin futbola doyduğu turnuvada Berat & Arda ikinci olurken Augsburg Kartalları & Aslanları turnuvayı üçüncü bitirdi.

Augsburg şehrinde faaliyet gösteren Samsunspor Augsburg Derneği ve Augsburg Hüdaverdi Süpermarket’in katkıları ile anlamlı bir futbol turnuvası tertiplendi.

Hausstetten kapali spor sahasında yapılan ve oldukça renkli geçen futbol turnuvasında mücadele eden onaltı takım birinci olmak için yarıştı.

Hüdaverdi Cup turnuvasını finalde Berat & Arda takımını yenen Ersport kazanırken, Augsburg Kartalları & Aslanları turnuvayı üçüncü bitirdi.

Turnuvada birinciye 300 Euro, ikinciye 200 Euro, üçüncüye 100 Euro ve dördüncü takıma da 50 Euro para ödülü takdim edildi.

Turnuvada ayrıca en iyi kaleci ödülünü Resül alırken, Timolutz en iyi oyuncu ve Eley Street Football Junior takımıda da en centilmen takım ödülüne layık görüldü.

Güzel ve renkli bir turnuvaya imza atan Samsunspor Augsburg Derneği destek veren tüm partnerlere teşekkür ederek turnuvaların devamının geleceği müjdesini verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>