width=750

IGMG Dannstadt şübesi üyeler toplantısı yapıldı

DANNSTADT-MEHMET ÇALAY-IGMG Islam Toplumu Mili Görüş RNS Bölgesi Dannstadt Ümmeti Muhammed Camii geçtiğimiz hafta sonu tüm üyelerinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantı cemiyet Imam Hatibi Haşim Gümüş hocaefndinin okumuş olduğu açılış Kur’an-ı Kerim’i ile başladı. Ardından başkan Zafer Altıntaş üyelere selamlama konuşması yaparak insanlığın hayrına çalışan bir teşkilatta destek olmalarından dolayı herkese çok teşekkür etti.

Daha sonra birimlerin sunumu yapıldı. Bölge adına toplantıya katılan Mahir Kurtoğlu cemiyetin yapmış olduğu çalışmaları takip ettiklerini ve başarılarının devamını dileyerek gelecekte yapılacak hizmetlerin daha nasıl güzel ve faydalı olabilmesi için açıklamalarda bulundu.

Toplantının sonuna doğru İrşad başkanı Nihat Çiftçi değerlendirmelerde bulunarak güzel hitabetiyle üyelere kısa da olsa manevi atmosfer yaşattı.

Bölge sosyal hizmetler başkanı Tunay Uçar da toplantıya katılarak insanlık için yapılan çalışmaların önemine değinerek, Dannstadt cemiyetinin gayretlerinden memnun olduklarını ifade etti. Daha sonra dilek ve temennilerin alınmasından sonra kapanış Kur’an-ı Kerimi ile toplantı son buldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>