BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

IGMG Genel Başkanı Kemal Ergün’ün acısını paylaşıyoruz..!

Saniye Annemize Allah rahmetiyle muamele etsin..!

Islam Toplumu Milli Görüş Teşkilatları Genel Başkanı Kemal Ergün’ün acısını paylaşıyoruz. IGMG Genel Başkan’ı Kemal Ergün’ün Annesi Muhtereme Saniye Ergün Hakk’ın rahmetine kavuştu.

Mübarek Ramazan ayının yarısında vefat eden merhume Saniye annemiz rahatsızlığı nedeniyle uzun süredir tedavi oluyordu. Avrupa ülkelerinden gelen yüzlerce kadim dostların şahitliğiyle Ordu Fatsa’nın İslamdağ köyünde dün öğle namazını müteakiben dualarla defn edildi.

11 yıl Köln Bölge başkanlığı yapan, Merhum Erbakan hocamızın teveccühünü ve duasını alan, şimdi de İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatları Genel Başkanlığını yürüten Kemal Ergün hocamıza, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz. Köln Bölgesi adına cenazeye katılan bölge başkanı Hasan Batır ve yürütme kurulu, IGMG Hessen Bölge Yönetim Kurulu adına Başkanı Bilal Kaçmaz hocaefendi.

İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatları (IGMG) Genel Başkanı Kemal Ergün’ün annesi vefatını teesürle öğrenmiş bulunuyoruz. Avrupa Türkleri Haber Portalı euturkhaber olarak, bütün muhabirler ve takipçileri adına başta IGMG Genel Başkanı Kemal Ergün olmak üzere tüm sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 

İSKENDER GÜNGÖR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>