BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

IGMG Köln Bölgesi İşadamlarını İftarda Buluşturdu..!

Milli görüş Teşkilatları Köln bölge teşkilatının iftar davetine Genel başkan Kemal Ergün başta olmak üzere iş adamları şube cemiyet başkanları olmak üzere yaklaşık 150 kişi iştirak etti. -Video’yu TIKLA..!

YouTube Preview Image

Bölge salonunda verilen iftar Bekir Tanrıkulu’nun okuduğu akşam ezanıyla davetlilere pilav et ve tavuktan oluşan iftar menüsü ikram edildi. Bölge başkanı Hasan Batır davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

IGMG Genel Başkanı Kemal Ergü, Ramazan’ın yardımlaşma ayı olduğunu hatırlatarak; ”Hem dünyadaki mazlum aç ve yoksulları, hem de %52 oyla seçilen Mısır Cumhurbaşkanını düşünmemek Ramazanı tam anlamamak demektir” dedi. Ergün, IGMG’nin başta eğitim ve okul çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde yaklşık 500′e yakın hafızlık eğitiminin verildiğini hatırlattığı konuşmasında, Köln bölgesinin hafızlık kursunu acilen açmasını beklediklerini ifade etti. Ergün ayrıca müsadesi alınan Kindergarten yeriyle ilgili çalışmaların tamamlanmasını da istedi.

İSKENDER GÜNGÖR/KÖLN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>