İGMG Kuzey Bavyera Bölgesi’nden

T.C. Nürnberg Başkonsolosluğu’na ziyaret

Yeni bölge başkanı Orhan Sarı başkanlığındaki IGMG  K.Bavyera Bölgesi Yönetim Kurulu, T.C Nürnberg Başkonsolosluğuna bir nezaket ziyaretinde bulundu.

ÇOK samimi bir ortamda geçen  ziyaret sırasında bilgi alışverişinde bulunuldu ve Avrupa’daki insanlarımızın önelikli sorunları ele alındı. IGMG Kuzey Bavyera Bölge Başkanı Orhan Sarı, başkonsolos Ece Öztürk Çil’e toplumumuza yönelik olarak yaptığı birleştirici  çalışmalardan dolayı teşekkür etti ve ‘diğer resmi kuruluşlara ve sivil toplum örgütlerine ziyaretlerimiz devam edecek’ dedi.

Nürnberg balkonsolosumuz Ece Öztürk Çil  de ziyaretteen duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ‘daha birlikte yapacağımız cok şeyler var. Onun için daha sık bir araya gelmemiz gerekiyor’ dedi.IGMG Kuzey Bavyera Bölgesi heyeti daha sonra  T.C. Nürnberg Başkonsolosluğu Din Hizmetleri Ataşesi Dr. Cafer Acar’ı da makamında ziyaret etti.

Ali Vuranoğlu/NÜRNBERG-euturkhaber.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>