width=750

IGMG RNS Bölgesi hocaefendileri sezonun ilk toplantısında buluştu

Ludwigshafen-Mehmet ÇALAY-MANNHEIM-Kısa adı IGMG olan Islam Toplumu Milli Görüş RNS Bölgesi sezonun ilk hocaefendiler toplantısını İrşad başkanı Nihat Çiftçi hoaefendi öncülüğünde Ludwigshafen bölge merkezinde gerçekleştirdi.

Toplantı açılış Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İrşad başkanı Nihat Çiftçi hocaefendilere katılımlarından dolayı hoşgeldiniz diyerek teşekkür etti.

Gündeme alınan konular hassasiyetle incelenerek gözden geçirildi. Kurban kampanyasındaki başarılı çalışmaların sevindirici olduğu, mazlum ve mağdurlara ulaşmanın sevincini yaşadıklarını ifade eden hocaefendiler, bundan sonraki çalışmalara da o kadar değer verip hep birlikte daha güzel çalışmalara imza atacaklarını söylediler.

Eğitim konusu olmazsa olmazlardan olan bölgede çeşitli alanlarda eğitimin kalitesini artırmak için çaba sarfedileceği ifade edildi. Daha sonra kapanış Kur’an-ı Kerim’ini okuyan Mannheim ikinci Imam Hatibi Mustafa Güler oldu. İkramların ardından program sona erdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>