IGMG RNS Bölgesinde işverenler yemekte buluştu

Mehmet ÇALAY/LUDWIGSHAFEN-IGMG RNS Bölgesi Ramazan´ın son günlerinde kendi bölgesi ve çevresindeki iş verenleri iftar programında bir araya getirdi. Çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen programın sunumunu Halil Yücebudak yaptı.

Kur’an-ı Kerim’in okunmasıyla başlayan program ihsan sohbetleri sorumlusu Murat Sağdıç’ın selamlama ve bilgilendirme konuşmasının ardından Bölge başkanı Şerif Aslan misafirlere ‘hoşgeldiniz’ diyerek çevredeki işverenlere davete katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Topluma faydalı çalışmalarda işverenlerin her zaman katkı sagadıkarını ve güzel çalışmalara imza attıklarını ifade etti. Daha sonra Genel merkez Ihsan sohbetleri birim başkanı Ali Börek hocaefendi mikrofona gelerek ‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır’ diyerek sözlerine başladı.

Milli Görüş teşkilatlarının dünyanın her yerinde hizmet etmeğe devam ettiğini bunuda sizlerin ve mazlumların duasıyla başardığını söyledi.

Ayrıca RNS blögesinin başarılarını yakından takip ettiklerini ve başarılarının devamını diledi. Daha sonra akşam ezeninin okunmasıyla yemekler yenerek sohbetin ardından vedalaşıldı.

 

Comments are closed.