IGMG RNS Hilal Kursu öğrencilerinden Genel Merkez ziyareti

KÖLN/MEHMET ÇALAY-IGMG RNS Bölgesi Kadınlar Gençlik Teşkilatı Hilal kursu öğrencileri ile geçtiğimiz hafta sonunda uzun zamandır gerçekleştirmek istedikleri Köln ve Kerpendeki Genel Merkez ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

Cumartesi günü başlayan gezi önce Köln’de bulunan Genel Merkez ziyaret edilerek çalışmalar hakkında bilgiler alındı. Bütün dünyadaki Milli Görüş Teşkilatlarını buradan idare eden yöneticiler misafirlerini kapıda karşıladılar.

İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatları Genel başkan Kemal Ergün ve çalışma arkadaşları ile tanışma fırsatı bulan gençler, içlerinden gelen soruları en samimi bir şekilde sorma imkanı buldular.

Daha sonra Köln şehri gezildi. Kentin güzelliklerine hayran kalan gençler bu tür gezilerin senede bir veya iki kere yapılması taraftarıydılar. Gezinin ikinci gününde Kerpen’deki merkez binası tanıtılarak çalışmalar hakkında kapsamlı bilgiler sunuldu.

KGT RNS Bölgesi başkanı Hayrünnisa yapmış olduğu kısa değerlendirmede; ”Teşkilat işlerinde fedakarlık en önemli bir unsurdur. Bizler de KGT olarak genç bayan kardeşlerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>