width=750

İlk Öpücük, Avrupa’da seyirciyle buluştu

Filmin başrol oyuncuları Murat Yıldırım, Özge Gürel ve Hayrettin Karaoğuz’un katıldığı gala Köln’de yapıldı.

İSKENDER GÜNGÖR/KÖLN-Almanya’nın Köln kentinde yapılan “İlk Öpücük” filminin Avrupa galasına sinemaseverler yoğun ilgi gösterdi. Cinedom Köln’deki etkinliğe katılan filmin başrol oyuncuları Murat Yıldırım, Özge Gürel ve Hayrettin Karaoğuz, kırmızı halıda poz vererek, filmi seyircilerle izledi.

Yıldırım, gösterimin ardından düzenlenen basın toplantısında, tek hedeflerinin filmi izleyen herkesin memnun ayrılması olduğunu söyledi. Filmi seyircilerin çoğunun ön yargısız izlediğini ve salondan memnun ayrıldığını gözlemlediklerini belirten Yıldırım, “Herkes senaryoyu çok beğenmişti ve oyuncu arkadaşlarımız da daha ilk günden tüm samimiyetlerini filmin içine koydular.

Bu da zaten beyaz perdeye yansıdı diye düşünüyorum. Samimi bir film oldu; bu çok gnemli. Çok inandığımız bir film oldu hepimiz için. Bu filmde olduğum için çok mutluyum.” diye konuştu.

Gürel ise filmle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Filme ggsterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürel, “Aşkın her türlüsüne inanıyorum. Tamamen kişisel şeyler olduğuna inanıyorum bgyle şeylerin. Aşk sizde varsa karşı tarafta da mutlaka bulursunuz.” dedi.

Senaryosu Çağlar Yurt’a ait olan romantik komedi türündeki “İlk Öpücük”, her gün hafıza kaybı yaşayan Bahar karakteri ve onu her gün kendine aşık etmeye çalışan Hakan’ın hikayesini konu alıyor. Murat Onbul’un ygnetmenliğini üstlendiği filmin müzikleri ise Yıldıray Gürgen imzası taşıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>