width=750

İşadamı Demir’den gençlere destek

MEHMET KARACA/ROSENHEIM-Rosenheim ve çevresinin tanınmış iş adamlarından Necati Demir gençlere desteğe devam ediyor. Rosenheim takımı olan ve Reginonal lig güneyde oynayan 1860 Rosenheim’e destekleri devam ediyor. Kendisi de 1972-1978 yılları arasında bu takımda top koşturmuştu.

Rosenheim takımının spor direktörü Franz Höhenstiger ile bir maç öncesi bir araya gelen ikili o yılları tekrar yad ettiler ve o yıllara geri döndüler.

Gençlere zaman zaman destek veren iş adamı Demir, ‘Rosenheim’de yaşayan biri olarak ve eski takımıma yardım etmek elbette beni memnun etti. Burada ikamet ediyoruz ve bu şehirde yaşamımıza devam ediyoruz, elbette bize de yakışan da budur. Daha önce de olduğu gibi destek bulunmaya devam edeceğim’ dedi.

1860 Rosenheim spor direktörü Fran Höhensteiger ise. Demir bize her zaman yardımcı olmuştur. Kendisine ayrıca bunun için tekrar teşekkür ediyorum. Kendisi aynı zamanda iyi bir futbolcu ve futbolu takip eden iyi bir izleyici bu da onun gençlere yardım etmesinde önemli bir etken’ dedi.

Daha sonra beraberce maç seyredip bol bol sohbet edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>