BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

İşadamları ve İdareciler iftarda buluştu..!

IGMG (İslam Toplumu Milli Görüş) Freiburg-Donau bölgesi geçtiğimiz gün bir iftar proğramı düzenleyerek bölgede yaşayan işadamlarını ve cemiyet idarecilerini biraraya getirdi.

Proğram, Freiburg bölge merkezi Villingen de gerçekleşirken, genel merkezden Adem Kaya ve Württemberg bölge başkanı Zeki Şeker de iştirak ettiler.

İftar öncesi 1 saatlik bir proğram gerçekleşirken, burda bölge işadamları sorumlusu Hasan Yurdakul, bölge başkanı Ahmet Ölmez, bölge Hasene sorumlusu Ali Atik, Genel merkezden Adem Kaya günün önemine binaen konuşma yaptılar.

Özellikle bölge başkanı Ahmet Ölmez katılımcıları selamlarken, “evinizde iftar yapmanın mutluluğunu yaşayın” dedi. Ve hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Proğram iftardan sonra Württemberg bölge başkanı Zeki Şeker’in yapmış olduğu dua ile son buldu.

Ali Atik / Freiburg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>