Köln Fatih Camii İdarecileri aile seminerinde buluştu

İSKENDER GÜNGÖR/ EİFEL-Almanya’nın Köln kentinde bulunan Milli Görüş Fatih cami idarecilere yönelik yatılı aile semineri düzenledi.

Bad Münstereifel gençlik tesislerinde yapılan eğitim kampına yaklaşık 55 kişi katıldı. Kamp çalışmasının şube çalışmalarındaki motivasyonu artırmak idareciler arasındaki kaynaşmayı geliştirmek için bir araya geldiklerini ifade eden Fatih cami başkanı Fevzi Bayrak sözlerine şöyle devam etti.

YouTube Preview Image(Videoyu TIKLA/İZLE)

‘Biz Fatih cami olarak üzerimize düşen vazifemizi yapmaya çalışıyoruz, hizmet yarışındaki bayrağı bu tip çalışmalarla şubemize yeni gençler kazandırarak kendilerine teslim etmeyi planlıyoruz’ dedi.

Fatih cami teşkilatlanma başkanı Erhan Ertaş bu programı gerçekleştirirken amacımız idarecilerimiz eğitimcilerimiz ve ailelerimizle burada başta aile yapımızı ve teşkilatcılığımızı öğrenip, şubemizde en iyi bir şekilde uygulama amacıyla böyle bir çalışma yaptıklarını ifade etti.

İki gün süren eğitim kampında IGMG Köln Bölge Başkanı Selahattin Demirci, Genel merkez hatipleri, Sebahattin Uçar, Abdurrahman Güçlü seminer verdiler. Programda başta futbol voleybol, masa tenisi gibi çeşitli spor aktiviteleri, gece yakılan ateş etrafında sohbet programları mangal ve çeşitli sürprizlerle devam etti.

Fatih cami başkanı Fevzi Bayrak çocuklar ve bayanların uygulamadan çok memnun kaldıklarını, sezon sonunda yeni bir kamp yapılırsa mutlaka iştirak edeceklerini kendisine ilettildiğini, bu tip çalışmaları önümüzdeki sezonda tekrar yapmayı planladıklarını ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>