BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

Köln’de Türk Mobilyaları görücüye çıktı

Her yılın Ocak ayında açılan Uluslar arası Köln mobilya fuarı kapılarını beklenen yüzbinlerce ziyaretcilere yine açtı. 17 Türk firmasının katıldığı IMM Köln 2013′ün bu yılki fuarında mutfak ve ev tasarımlarının birarada sergileneceği ve PRIME, COMFORT,   SMART, SLEEP, PURE Konsens başlıkları Stendal düzenleniyor.

Köln fuarına global markalarımızdan Arçelik Beko‘yla beraber geniş bir alana kurduğu, Living Kitchen bölümünde ben de varım derken, Vestel de görkemli standıyla göz doldurdu. Fuarın son 7 yıldır sürekli katılımcısı Ege’nin İncisi İzmir Torbalı’dan katılan ‚‘‘Yatsan‘‘ Bazalı yatak ve kanepe gurubu fuarın en istikrarlı Türk markalarının başında yer alıyor. Köln Fuar etkinliklerine D3 Design Talents, Pure Design f Das Hause, Cologne Design Night ve Magical Sleep gibi etkinliklerin damgasının vurulması bekleniyor.

YATSAN (SERKAN CANÖZDEN)

Son 6 yıldır sürekli fuara katılan, bünyesinde Tempur, Serta, Sealy, King Koıl’die bulunduran YATSAN gurubunun fuar müdürü Serkan Canözden Avrupa pazarından oldukca memnun olduklarını bildirdi. Özellikle Almanya, Hollanda, Fransa, başta olmak üzere Avrupalı bayileri aracılığıyla Türk tebasının dışındaki uluslararası müşteri portföylerine ulaşmanın gururunu yaşadıklarını gazetemizle paylaştı.

TERMİKEL (ANKARA)

Büyük bir standla Avrupa’da görücüye çıkan firmalarımızdan biride Ankara’dan katılan Termikel gurubu da fuarın ilk açıldığı günde en yoğun ziyaret edilen standların başında gelenlerden oldu. Termikel Muhasebe sorumlusu Filiz Öztürk hanım, Almanya’nın Ham şehrindeki Avrupa Genel bayiliği yanısıra dünyanın farklı ülkelerine üretimlerinin yüzde %60′ını ihracat yaptıklarını bildirdi. Fuarda İstanbul’dan 7, İzmir’den 3 Ankara, Manisa, Amasya Merzifon, Kayseri,Eskişehirden birer Türk firması katılıyor.

KÖLN FUARINA KATILAN TÜRK FİRMALARI

Adas, Arçelik, Beko, Bexel, Cadı, Dolmenlenler, Femas, Kromevye, Motorfan, Ödül, Platform, Polyatak Silverline, Simfer, Termikel, Vestel, Yatsan.

İskender GÜNGÖR/KÖLN-euturkhaber.com

Comments are closed.